InstaBIZ

Fjolla Morina: E fejuara e ish të dashurit tim, tentoi të më gjuante me thikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 17/10/15 |
root

Mediat shqiptare, raportuan sot për një zënkë mes Fjolla Morinës dhe babait të vajzës së saj të dytë në një nga qendrat tregtare në Prishtinë. Fjolla Morina ka reaguar nëpërmjet programit “Prive” të Klan Kosova, për këtë ngjarje.Sherri sipas saj, ka nisur pasi e fejuara e Flamurit ka shkuar në tavolinën ku këngëtarja ishte me nënën dhe vajzën dy muajshe Alayah.  Ajo ka tentuar të sulmojë Fjollën me thikë të gjendur në tavolinë të restorantit teksa ka ndërhyrë biznesmeni. Ai ka goditur me shuplakë Fjolla Morinën në prani të nënës dhe bijës për tu larguar më pas nga vendi ku ndodhi sherri. Këngëtarja për rastin në fjalë ka lajmëruar policinë  si dhe do ti drejtohet edhe gjykatës, për të gjetur drejtësi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas