InstaBIZ

Fjalët e ndjera të Albanit për të vëllain e aksidentuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:36 - 07/11/15 |
b.f

Pak ditë më parë, mediat bënë të ditur lajmin për aksidentin e njërit prej vëllezërve të këngëtarit Alban Skënderaj dhe gjendjen e tij të rëndë ne Itali. Por nga sa shihet edhe në foton që këngëtari ka postuar sot, Taulanti është jashtë cdo rreziku, ndërsa Albani në FB e tij i dedikon këto fjalë:

Shoku im, vëllai im, heroi im.

Jemi sërish bashkë, më të fortë, më të rritur, më të lidhur se kurrë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas