Sport

Fitorja e tretë radhazi për KukësinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:55 - 17/10/22 |
Opi Nion

Kukësi ka arritur fitoren e tretë radhazi në Kategorinë Superiore, duke u ngjitur në vendin e katërt të renditjes.

Verilindorët mposhtën në transfertë Erzenin me rezultatin 2-0, me golat e Basa (17’) dhe Barbosa (68’).

Ndërkohë, Erzeni duket se është zhytur në krizë rezultatesh, me 2 humbje dhe një barazim në 3 ndeshjet e fundit.

Pas