Aktualitet

Fitoi mandatin e tretë, Rama publikon dhuratën e skuadrës së zemrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:44 - 09/05/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me publikun një dhuratë që ka marrë nga skuadra e tij epreferuar, Juventus, me rastin e fitores së mandatit të tretë.

Bëhet fjalë për një fanellë të skuadrës së Juventusit, që mban emrin e tij me numrin 3 të stampuar, që përkon me numrin e mandateve të fituara nga socialistët.

Më tej Rama ka bërë një paralelizim me politikën. Ai shkruan se tashmë Interistat duhet të sillen mirë dhe të kenë respekt për të mundurit duke marrë shembull nga ai që sillet mirë me kundërshtarët politikë.

“Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë. Grazie Juve. Ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas