InstaBIZ

Fifi zgjedh mes Noizyt dhe Ledrit, komenton Dafina Zeqirin e Nora Istrefin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:48 - 17/10/18 |
el ida

Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit, Fifi, falë talentit dhe punës së saj ka arritur të fitojë zemrat e publikut shqiptar.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin “Mirage”. Konkretisht në rubrikën “Kë zgjedh” . Ajo foli për disa nga kolegët e saj. Mes Noizyt dhe Ledrit këngëtarja e talentuar zgjodhi reperin kosovar.

Kur erdhi radha te Nora Istrefi dhe Dafina Zeqiri, Fifi ka thënë disa fjalë për të dyja:

“Nora është shumë zonjë, Dafina është shumë unë, e kam thënë gjithmonë se Dafinën”.

Pas