Aktualitet

Fier/Arrestohet një prokuror. Kush është?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:18 - 27/11/15 |
b.f

Policia e Fierit ka arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, prokurorin e rrethit Fier, Petrit Vukaj. Sipas të dhënave të para, Vukaj është ndaluar në akuzën: “Korrupsion Pasiv”. Sipas deklaratës së parë të Prokurorisë, Vukaj ndikoi në zbutjen e dënimit të një personi që kishte kryer një aksident. Arrestimi është bërë nga Task-Forca Tiranë.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Aman keshtu te fillojne dhe te vazhdojne se i bie te mos denohet asnji e te perplasen te gjithe …..po do ndodhi se patenten e merr kushdo …. gabimi nise nga A dhe kapin D … TE PAKTEN TA KAPIN …

Pas