Kronikë

Fier/ Babai përplas me zetor vajzën 3-vjeç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:06 - 01/03/21 |
Doriana Çepunaj

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë rreth orës 11:15, në fshatin Çerven, të Fierit. Teksa po drejtonte mjetin tip zetor në oborrin e banesës shtetasi E. T., ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

“Sot rreth orës 11:15, në fshatin Çerven, në oborrin e banesës së vet, shtetasi E. T., duke drejtuar mjetin tip zetor, ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve”, shkruan policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas