Kronikë

Fier, 58-vjeçari që shpërndante pica me motoçikletë vdes në aksident


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:28 - 20/10/18 |
b.f

Një 58-vjeçar që shpërndante pica vdiq në aksident mbrëmjen e kësaj te shtune në Fier. Lajmi u bë i ditur nga policia, e cila njofton se ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 20:30, në afërsi të fshatit Kallm në Fier. “Shtetasi me inicialet S.M, 58 vjeç, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga motoçikleta me të cilën shpërndante pica. Për pasojë i plagosuri ndërroi jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj”, thuhet në njofim.

Pas