Kronikë

Fier/47-vjeçari vetëvritet me pistoletë brenda dyqanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:04 - 22/07/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Policia njofton se një 47-vjeçar është vetëvrarë me pistoletë brenda dyqanit të tij. Ende nuk ka detaje mbi rrethanat dhe arsyet e ngjarjes, ndërsa policia policia po punon për zbardhjen e saj.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 

Pas