Aktualitet

Fidel Ylli: Stadiumi jashtë Tiranës, shteti i korruptuar nuk e bën dotBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:30 - 29/04/16 |
b.f

Deputei i PS-së, Fidel Ylli i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në Ora News, ka theksuar se stadiumi kombëtar duhej ndërtur jashtë Tiranës, por kjo është e pamundur për shkak të korrupsionit dhe pamundësisë së shtetit.

Megjithatë, Ylli e ka mbrojtur projektin e “Arenës Kombëtare”, duke u shprehur se qeveria po mban premtimet e dhëna në fushatën e 1013-ës.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas