Aktualitet

Feston ditëlindjen/Berisha:Udhëtoj në vjeshtën e jetës dhe në një pranverë të re politikeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 15/10/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha feston sot ditëlindjen e 78-të. Në një postim në rrjetin social “Facebook”, teksa publikon një foto me bashkëshorten Liri Berisha, kryedemokrati shkruan se po udhëton njëherazi në dy stinë, në vjeshtën e e bukur të jetës dhe në një pranverë të re politik.

“Sot 78 vjeç! Udhëtoj njëheras në dy stinë. Në vjeshtën e bukur të jetës dhe, në një pranverë të re politike! Lavdi Zotit! Mirënjohje të pakufishme familjes time dhe të gjithëve ju miq. sb”-shkruan Berisha./Opinion.al

Pas