InstaBIZ

Fenomeni i rrjeteve sociale, vajza që imiton Drejtoren e TatimeveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:11 - 06/10/15 |
root

Delinda Zhupa është aktorja që na solli edhe njëherë në memorie, fjalimin e “famshëm” të Drejtores së Tatimeve, Brisida Shehaj. Delinda e diplmuar në Akademinë e Arteve, është bërë pjesë e Trupës së “Portokallisë” dhe duket se ka goditur në shenjë me rolin e saj si Brisida. Video ku Delinda shfaqet në rolin e Drejtores së Tatimeve, është kthyer sot në fenomenin e rrjeteve sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas