-Jetë dhe Stil

Femrat vdesin të preken këtu…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 20/11/15 |
root

Në një studim të fundit, ku janë pyetur 2,302 femra, është konkluduar që atyre ju pëlqen ti puthësh në këto tre zona.

Pjesa e vitheve qëndron në vend të tretë, sepse 15% e femrave thanë se gjatë dashurisë u pëlqen që partneri të prek të pasmet e tyre.

Në vendin e dytë është krahu, me 28% të femrave që thonë se kur preken dhe puthen në këtë pjesë të trupit i bënë të ‘ndizen’ shumë.

Gjinjtë qëndrojnë në vendin e parë, me një diferencë të madhe prej 35%, pasi femrave iu pëlqen shumë ti prekësh në atë zonë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas