-Jetë dhe Stil

Femrat e kolme “shërojnë” verbërinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:33 - 09/11/15 |
root

Në faqen Max Jr, në Facebook është postuar një video ku i mëson djemtë se si ti “fusin” duart vajzave të kolme. Videoja është kthyer në kryefjalë të rrjeteve sociale, pasi është shpëndarë nga të gjithë përdoruesit nëmbarë botë. Kjo video është publikuar të shtunën dhe ka mbi 36 milion shikues.

https://www.facebook.com/MaxJr617/videos/vb.336291553225780/460914887430112/?type=2&theater

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas