Emisionet

Fatos Nano sot në emisionin “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:18 - 04/02/21 |
Opi Nion

Sot në orën 21:00 emisioni “Opinion” sjell rrëfimin e jetës të ish-kryeministrit, Fatos Nano. Në këtë intervistë, Nano ka treguar se si u përfshi në jetën politike në Shqipëri, vitet e burgosjes si dhe vitet e qeverisjes së Shqipërisë.

Ish-kryeministri ka folur për raportet që ai ka pasur me Sali Berishën, kundërshtari i tij historik. Po ashtu dhe për marrëdhëniet që ai ka pasur me kryeministrin aktual, Edi Rama dhe Presidentin Ilir Meta./ Opinion.al

Pas