Aktualitet

Faqja e çuditshme tregon sa persona kanë vdekur në shtëpinë tuaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:29 - 28/10/15 |
b.f

Nëse jeni duke blerë një shtëpi, apo doni të dini të shkuarën e shtëpisë suaj, tani mund ta zbuloni në një faqe interneti. Këtë mundësi e kanë vetëm ata që jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të cilët përmes faqes “Died in house” mund të marrin informacione për personat që kanë vdekur në shtëpinë ku jetojnë, bazuar në dhënat e çertifikatave të vdekjes në SHBA. Shërbimi kushton 12 dollarë për çdo përdorim dhe gjithashtu mund të tregojë nëse aty ka ndodhur ‘diçka e çuditshme’ në të kaluarën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas