-Jetë dhe Stil

Fallxhorja nga Pogradeci jep recëten për të mbetur shtatëzënë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:55 - 11/10/18 |
b.f

Shumë vajza e gra kur janë të dëshpëruara kërkojnë të dinë fatin, kjo është edhe arsyeja që shpesh i drejtohen fallxhoreve.

Nje vajzë e infiltruar me kamera të fshehtë ka shkuar te një fallxhore në Pogradec sepse kishte 5 vite që ishte martuar dhe nuk mbetej shtatëzanë.

Vajza- Nuk ngelem me barrë pra, për këtë na lind sherri. Jemi vizituar, mire na thonë në rregull jeni, prit kur t’jua sjelli zoti.

Fallxhorja-Nuk po ia shkrep ai , ka filluar të hedhë vickla, hej tëmën…

E shikoj Fredin i ka hyrë vetja në qef në shumë drejtime.

Pse dhe ai hormonet nuk i ka te nxehta si duhet.Ne drejtimin e spermës ai nuk e kryen funksionin e duhur. Nuk duhet të jesh me nerva ta hedhesh spermën me inat.Se sperma duhet të jesh e qetë, të këndosh kur e bën atë punë që të zërë fëmija.

Ndërsa një vajze tjetër u ankua se i dashuri saj kishte muaj që nuk kryente marrëdhenie seksuale.

Vajza- Në shtrat nuk më afrohet fare. Sa here mundohem unë t’i afrohem ai më shtyn.

Fallxhorja-Mos ka ndonjë tjetër? Unë vajta 56 vjet me burrin aty dhe o të keqen e mikut.

Fallxhorja-Po kështu puthje, fërkime,kapje ?

Vajza- Jo, unë i ngjitem ai më shtyn, ose bën sikur rri në cellular.

Fallxhorja-Sheqer do hedhesh një pikë sa mos të shikoj ai te krevati ku flini. Do t’i hedhësh krahun,do t’i hedhesh këmbën do ta afrosh kështu ose do të bësh një përkëdheli.Do t’i bësh këto do shikojm si do eci dhe do flasim.

Vajza- Si ta bëj atë me pe?

Fallxhorja- Penë do ta lidhesh kotkë, e kam lidhur pas vetes Andin o zot më ndihmo,këtë dëshirë ma realizo nga femrat e tjera ma largo.

 

Pas