-Jetë dhe Stil

“Faleminderit” dhe shpëtoni lidhjen tuaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 26/10/15 |
root

Ti shprehësh partnerit mirënjohje është një nga gjestet që mund ta bëjë lidhjen tuaj jetëgjatë dhe shumë të bukur. Një studim i fundit të Universitetit të Georgias, thotë se fjalët e ngrohta e dhe të treguarit vlerësim i bëjnë partnerët të ndihen më komod krah njëri-tjetrit. Mbështetja që një dy partnerë mund ti dhurojnë njëri-tjetrit, shton frymën pozitive dhe aspak konfliktuale thuhet në studim.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas