-Jetë dhe Stil

Facebook/ Në vend të fotos së profilit tani do të keni një video


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 02/10/15 |
root

Prej ditës së djeshme ka nisur një test në Britaninë e Madhe dhe në Kaliforni, për të ndryshuar pjësën më të rëndësishme të rrjetit social “Facebook”. Është një projekt i ri i themeluesit Zuckenberg i cili ka vendosur që fotoja e profilit të “Facebook” të zëvendësoht me një video. Pra jo më një foto profili, por një video profili. Është menduar që videoja e profilit të zgjasë 7 sekonda.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas