InstaBIZ

Eurot “mollë sherri”, Roberti quan Zaiminën e Ronelën këngëtare playbacku


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:19 - 22/10/18 |
el ida

Këngëtarët pjesëmarrës në rubrikën “Ndaje ose haje” ishin Ronela Hajati, Zajmina Vasjari dhe Robert Berisha.

Zajmina i drejtoi Robertit pyetjen se cila ishte “Pagesa më e ulët që kishte marrë në një koncert”. Ai iu përgjigj 300 euro më e ulëta dhe 3000 euro më e larta dhe kjo e fundit i tha me shaka se kjo ishte një shifër shumë e ulët pasi ajo në kohën e saj merrte 5000.

Më pas debati agravoi dhe këngëtarja tjetër Ronela Hajati u përfshi në bisedë.

Roberti: Unë këndoj nga e hëna deri të shtunën, ju një herë në jetë.

Ronela: Po kur ka pas kënduar Zaimina ti nuk ke pas kënduar.

Roberti: Unë kam bërë muzikë në ’94-ën. Kam bërë muzikë në sheshin Skënderbej, kam ardhur nga Kukësi, 14 orë rrugë. Mos flasim për muzikë se kam 20 vjet.

Ronela: E mirë 100 t’u bëfshin.

Roberti: Vazhdojmë o këngëtare playback-u.

Ronela: Mua më vjen anash ti dhe të tërë (ia ktheu Ronela me shaka).

 

Pas