Aktualitet

Europa përcahet: Italia kundër Sulmeve në Siri. Putin, pro


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:37 - 17/11/15 |
b.f

Ministrja italiane e mbrojtjes Roberta Pineti ka pohuar se nuk do të ketë sulme në Siri, ndërkohë që nuk përjashton mundësinë e forcimit të masave të Irak. Por në një bisedë telefonike që presidenti francez Hollande ka patur me Vladimir Putin, ky i fundit i ka deklaruar se do të jenë të bashkuar, ashtu sic ishin kundër Hitlerit.

 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. lideret e botes ne radhe te pare duhet te sistemojne ata refugjate qe kane ikur dhe vazhdojne te ikin nga masakrat qe po mbyten deteve jo tia lene njeri tjetrit keto gjera duhet te ishin planifikur qe muaj me pare por ndejteten indiferent edhe sa viktima te tjera duhet te behen ne siri qe te reagojne

Pas