Sport

Europa League, ekipet shqiptare mësojnë kundërshtarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 31/08/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti i i turit të dytë eliminator të Europa League, aty ku do të luajnë 3 skuadra shqiptare: Teuta, Kukësi dhe Laçi.

Për ekipet tona shorti ka caktuar ndeshje të vështira.Kukësi do të ndeshet me Wolfsburg, ndërsa Teuta me Granadën.

Short pak më i lehtë për Laçin, që do të përballet me Hapoel Beer Sheva./ Opinion.al

Pas