Aktualitet

Është vajzë fëmija i parë i vitit 2023Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:51 - 01/01/23 |
Opi Nion

Është vajzë fëmija i parë i vitit 2023 dhe ka ardhur në jetë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, sapo akrepat kanë shënuar mesnatën.

Lajmin e ka ndarë në rrjetet sociale Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila shprehet se se vetëm një minutë pas ndërrimit të viteve, një djalë ka ardhur në jetë në maternitetin “Koço Gliozheni.”

“Mirë se erdhët, Promisa dhe Orjol”, shkruan Manastirliu./Opinion.al

Pas