-Kulturë

Eshtë transformuar për rolin e ri, e gjeni dot se cila aktore e famshme është?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:17 - 27/08/18 |
b.f

Aktorja e famshme e “Hollivudit”, Nicole Kidman do luajë rolin e një dedektivje kundër krimit në filmin e saj të ri “Destroyer”. Por kur të shihni filmin shumë fansa do ta kenë të vështirë ta njohin.

Mediat e huaja kanë publikuar foto të 51-vjeçares e cila ka pësuar një transformim rrënjësor fizik që është zbuluar në disa fotografi.

Siç vihet re edhe nga fotot, për rolin ajo ka hequr dorë nga flokët e saj bionde që jemi mësuar ta shohim dhe na shfaqet si e çmendur, me flokët gri dhe me rroba të gjera.

Bëhet e ditur se fituesja e Çmimit të Akademisë do luajë rolin e dedektives Erin Bell që infiltrohet në një bandë.

Pas