InstaBIZ

Është ndarë nga Dua Lipa, por Isaac Carew ruan ende lidhjet me shqiptarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:01 - 12/09/19 |
xhu lia

Lidhja, ribashkimi dhe më pas sërish ndarja e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa nga ish i dashuri Isaac Carew shkaktoi mjaft bujë në media.

Aktualisht ajo është në një lidhje me vëllain e motrave Hadid, Anwar Hadid, por duket se lidhja e Isaac me rrënjët shqiptare të Duas nuk është ndërprerë.

Ai është i përqëndruar në profesionin e tij dhe duket se librat e tij të kuzhinës kanë arritur deri në Kosovë.

Carew ka publikuar  në Twitter foton e një vajze në Kosovë, e cila ka blerë librin duke e shoqëruar me simbolin e shqiponjës. Përmes këtij gjesti ai ka treguar se vijon të gëzojë respekt për shqiptarët. Gjeste të tilla ai i ka bërë edhe më parë, kur ka qenë në lidhje me Duan./Opinion.al/

Pas