InstaBIZ

“Eshtë më e bukur se ora e Noizyt”,Elton Ilirjani tregon orën me diamante


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:00 - 12/10/18 |
b.f

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” mbrëmjen e sotme, Elton Ilirjani ka rënë në sy për unazat, byrzylykun dhe orën me diamant që ka pasur veshur. “Besoj se janë diamantë të vërtetë ato që ke?”, e ka pyetur Çani Eltonin. “Diamantet janë dashuria ime, e kam shumë qejf të stilohem duke qenë se jam gay.

Ora është rolex dhe të gjitha janë të vendosura vet. Kam përshtypjen se është më e bukur se ora e Noizyt. Ky është një esmerald dhe këtë e kam stiluar vet”, është shprehur Eltoni mbi bizhuteritë që mbante veshur.

Pas