Sport

Ervin Bulku, cila do të jetë e ardhmja?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:05 - 18/11/15 |
b.f

Ervin Bulku, lojtar i Kombëtares dhe i Tiranës në kampionatin shqiptar, do të jetë së shpejti pjesë e stafit të Kombëtares Kuq e Zi që do të udhëtojë në Francën 2016. Bulku i cili është drejt lënies së futbollit të luajtur, vuan prej kohësh nga një dëmtim që e ka ka lënë jashtë fushës së lojës. Lajmi për angazhimin e Bulkut në stafin e Kombëtares konfirmohet nga burime brenda Federatës, të cilët vlerësojnë eksperiencën e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas