InstaBIZ

Ermali i ka kërkuar Luanës një nder,por ajo i kërkon të mos e teprojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:48 - 16/09/18 |
el ida

Mbrëmë, Ermal Mamaqi  ,startoi në ekranin e televizionit  Klan emisionin e tij “Xing me Ermalin”.

Kolegia e tij, Luana Vjollca, i ka uruar Ermalit suksese.

Ndërkohë, Ermali i ka kthyer komentin duke i shkruar:

Rrofsh motër. Vonohu sa më shumë që të kesh mundësi”.

Ndërkohë, Luana i kërkon Ermalit të mos e teprojë:

“Mos e tepro tani, boll që të lash që të filloje i pari”.

Kujtojmë se midis Luanës dhe Ermalit ,ka vazhdimisht luftë per audiencën e së shtunës mbrëma .

Pas