InstaBIZ

Ermal Meta qetëson fansat pas problemeve në fytyrë: Nuk po vdesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:28 - 27/07/22 |
Opi Nion

“Po të lexosh disa portale, duket sikur jam duke vdekur. Mos u bëni merak, pak pushim dhe korizon do të më bëjnë mirë. Shihemi pas disa ditësh”.

Kështu shkruan Ermal Meta në Tëitter, duke qetësuar fansat e tij dhe duke ironizuar njëkohësisht alarmizmin e mediave, pasi anuloi disa koncerte në Itali për disa probleme në fytyrë dhe kokë.

Tani, këngëtari shqiptar ka zbuluar për se bëhet fjalë dhe ka nisur kurat e duhura.

Pas