-Jetë dhe Stil

Ermal Mamaqi “i verbër” në BulevardBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 15/10/15 |
root

Nuk është ndonjë nga shakatë e tij të radhës, përkundrazi komediani më i famshëm Ermal Mamaqi, është bërë pjesë e një nisme në ndihmë të fëmijëve të verbër. Sëbashku me një grup aktivistësh të shoqërisë civile, Mamaqi ka përshkruar me sy mbyllur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, për të provuar çdo të thotë të ecësh pa shqisën e të parit krah disa fëmijëve që nuk shikojnë. Fotografitë i kemi marrë nga aktivisti i shoqërisë civile, Arbër Kadia.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas