InstaBIZ

Ermal Mamaqi i publikon fotot, ja si duket Tuna pa tualet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:29 - 25/10/18 |
b.f

Estetika në perfeksion, grimier të talentuar që kujdesen për ata, make-up nga më cilësorët dhe vajzat e famshme të showbizz-it se na kanë treguar preferencat e tyre për të shkëlqyer nën kujdesin e detajeve estetike.

Ndoshta jemi mësuar ti shikojmë të shkëlqejën me make-up, por ja që ka edhe nga ato yjet të showbizz-it që shkëlqejnë edhe krejt natyrale.

Teksa i ka bërë një vizitë, ka qenë Ermal Mamaqi i cili me disa video të postuara në Instastory ka treguar se si duket këngëtarja Tuna komplet “ujë dhe sapun”.

Bravo Tuna! Ja që këngëtarja e famshme di të shkëlqejë edhe pa kurimin e make-up.

Pas