InstaBIZ

Era Istrefin e merr malli për familjenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:55 - 14/10/15 |
root

Është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe të paguara të momentit. Era Istrefi 20 vjecarja nga Prishtina, ndonëse është ka arritur të jetë shumë e famshme e merr malli për familjarët e saj. Koncertet e shumta e largojnë shpesh prej tyre, por ja ku është Era duke ardhur. Të paktën kështu shkruan në këtë foto.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas