InstaBIZ

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj në pritje të një fëmije, zbulojnë gjininë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 22/05/22 |
Opi Nion

Grenc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, që do të jetë vajzë. Vetë artistët e kanë ndarë lajmin përmes videoklipit të këngës “Ama” që kanë nxjerr këtë pasdite, në të cilin publikojnë edhe momentin kur zbulojnë gjininë e fëmijës.

Më herët, në rrjetet sociale, kantautori ishte shprehur: “Na dy nuk jemi çift, na jem’ familje”, ndërsa pohonte se në klip kishte edhe një surprizë./Opinion.al

Pas