Te Fundit

Eni Çobani – Kreshnik Spahiut: Sa gjyqtarë ke shkarkuar kur ishe në KLD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:59 - 26/11/15 |
b.f

Avokatja Eni Çobani ka reaguar  ndaj Kreshnik Spahiut, pas akuzave që ai i bëri sistemit të drejtësisë së Shqipëri. Çobani e ka pyetur Spahiun, nëse ai vetë kishte ndikuar në penalizimin e gjyqtarëve të korruptuar gjatë kohës që ai ishte në KLD. Sa gjyqtarë ke shkarkuar dhe ndëshkuar kur ishe në KLD? – pyeti  Çobani.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Ore ti juristi nuk I vjen as ke thembra ti z. Eni Cobani, apo te ka vene ndonjehere para pergjegjesise per dallaveret qe ke bere e Po hakmerresh?

  2. Eni Cobani edhe per te trembur syrin e keq nuk ben, lere me pastaj te japi mendim per drejtesine. te kesh diplome juridiku dhe emision ne tv jo nevojshmerisht te ben specialist per reformen ne drejtesi.

Pas