InstaBIZ

Eni Çobani: E kam shkelur ndonjëherë ligjin, policia më ka ndaluar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 09/10/18 |
el ida

Eni Çobani në rubrikën e saj “Shihemi në gjyq”, te “E diela shqiptare”  është marrë me mjaft probleme ligjore të qytetarëve.

Juristja e njohur e ftuar në emisionin “Rudina” është shprehur se edhe ajo e vetë e ka shkelur ndonjëherë ligjin.

“Më duhet ta pranoj publikisht se po, edhe unë e kam thyer ligjin, atë të normave të lejuara të shpejtësisë. Për shkak se më duhet të nxitoj për të kapur seancat e ndryshme gjyqësore.

“Policia më ka ndaluar dhe këshilluar për të ulur shpejtësinë”,-shpjegon juristja.

Pas