InstaBIZ

Enca nuk e harron dot Noizyn,  ja çfarë poston


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:37 - 09/09/18 |
b.f

Një marrëdhënie dashuri dhe urrejtje duket ajo mes reperit të njohur Noizy dhe këngëtares Enca. Dikur e përkëdhelura e tij dhe bashkëpunëtorja më e afërt, sot Enca duket se është krejt jashtë vëmendjes së Noizyt, ndërsa dy vjet më parë në media u fol edhe për një konflikt mes tyre.

Por ndërsa secili vijon në karrierën e tij, teksa Noziy ka zgjedhur të tjera bashkëpunëtore, duket se Enca sërish i rikthehet kohëve të vjetra, teksa në një kolazh këngësh të publikuara në instagram, nuk harron kurrsesi të përfshijë edhe këngën “Bow down”, një bashkepunim me Noizyn.

“Cila është e preferuara juaj?”, pyet Enca fansat mbi këngët e saj, ndërkohë që shumë nga fansat kanë zgjedhur “Bow down”.

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

Your favorite ? ?

A post shared by ENCA (@enca) on

Pas