InstaBIZ

Enca e “nxehtë” dhe në vjeshtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:03 - 28/09/15 |
root

Ne kemi nxjerrë nga dollapi pardesytë dhe xhaketat, ndërsa Enca na rikthen edhe njëherë në memorie diellin dhe detin. “Call me Godness “titullohet kënga më e re e këngëtares, në të cilën ajo shfaqet shumë seksi. Ky “comming soon” na i vërteton më së miri këtë fakt.

https://www.youtube.com/watch?v=FVCPdv7Th7I&feature=youtu.be

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas