Kronikë

Emri/ Vritet një person në Gjirokastër, arrestohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:17 - 17/06/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në fshatin Labovë të Gjirokastrës.

Mësohet se një person ka humbur jetën pasi është qëlluar me sende të forta gjatë një konflikti.

Sipas informacioneve, viktima është identifikuar si Adrea Xhavarra, ndërsa autori i dyshuar është Jano Koleta.

Autori është arrestuar dhe po mbahet në Komisariat, ku do merret në pyetje. Sherri mes tij dhe viktimës dyshohet se kishte si motiv konfliktin për pronat./ Opinion.al

Pas