Kronikë

Emri/U ekzekutua disa metra larg shtëpisë, identifikohet viktima në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:50 - 12/04/22 |
Opi Nion

Një person është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Rusi, ndërsa viktima ishte në një lokal pranë banesës së tij.

Sipas Klan News, viktimë e të shtënave ka mbetur shtetasi Nazmi Bandula.

Ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të vrasjes./Opinion.al

Pas