Kronikë

EMRI/ Sapo kishte kaluar COVID-19, i jep fund jetës një 42-vjeçar në Pogradec


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 08/10/21 |
Opi Nion

Një 42-vjeçar nga fshati Dunicë, Pogradec i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Sipas informacioneve të siguruara nga ABCNews, ngjarja ka ndodhur paraditen e së premtes ndërsa konfirmohet se Kledjan Çollaku pasi ka kaluar koronavirusin po përballej me një situatë të rënduar psikologjike.

Së fundmi, 42-vjeçari u kishte thënë familjarëve se do të vdiste nga ajo që kishte kaluar.

Bëhet me dije gjithashtu se 42-vjecari nuk kishte probleme të tjera përfshi këtu dhe ato ekonomike që ta çonin babain e një fëmije të vogël drejt aktit fatal.

Pas