Kronikë

Emri/Policia ndalon 26-vjeçarin me Range Rover,çfarë iu gjet në çantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:58 - 20/08/21 |
Opi Nion

Një 26-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Durrësit. Sipas informacioneve, është vënë në pranga Enger Muça banues në Manzë të Durrësit.

I riu po udhëtonte në aksin Manëz – Maminas me automjetin tip Range Rover kur u ndalua nga Policia e Durrësit dhe Forcat Operacionale. Gjatë kontrollit në çantën e tij të dorës iu gjet një pistoletë dhe 2 krehëra me 15 fishekë, të cilat i posedonte pa leje.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprën penale “Armëmbajtje pa leje”./Opinion.al

 

Pas