Aktualitet

Emri/ Plagosi dy shoferët e furgonave të shkollës, identifikohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:23 - 04/11/21 |
Opi Nion

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e plagosjes së një dite më parë të dy shoferave të furgonëve të shkollës.

Mësohët se bëhet fjalë për Ylli Gosturanin, 45 vjeç. Ai u konfliktua me dy shoferët Altin Vani dhe Veli Xhani, pasi automjetet e tyre i kishin zënë rrugën.

Konflikti degradoi deri në përdorimin e thikës. 45-vjeçari pasi i qëlloi  u largua nga vendi i ngjarjes.

 

Pas