Aktualitet

EMRI/Plagoset me armë zjarri një 51-vjeçar në Rrëshen, FNSH në vendngjarje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:34 - 15/12/20 |
Semiljana Azizi

Një 51-vjeçar, është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40, në qytetin e Rrëshenit dhe personi i plagosur është identifkuar si Andon Keli.

Sipas njoftimit zyrtar 51-vjeçari është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

“Në rrugë është  plagosur me armë zjarri shtetasi A.K., 51 vjeç, banues në fshatin Malaj, Mirditë, i cili është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor”.- thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor është në vendngjarje për të punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve. Ndërkaq shërbimet e Policisë të LezhëS, të Komisariatit të Policisë Mirditë dhe FNSH-së po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve./Opinion.al

 

Pas