Kronikë

Emri/ Makina përplas për vdekje të moshuarin në Kavajë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:15 - 19/10/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kavajë. Mësohet se një makinë me drejtues shtetasin B.H. ka përplasur një 78-vjeçar i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Si pasojë e plagëve të marra, i moshuari Latif Gjeçi humbi jetën në ambientet e spitalit. Ndërkohë, autoritetet kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas