Kronikë

Emri/ Kush është 44-vjeçari që u kap me kokainë në Paskuqan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:14 - 07/09/21 |
Opi Nion

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me sekuestrimin e sasisë së kokainës në Paskuqan.

Sipas të dhënave të autoriteteve në pranga ka rënë Haxhi Mykaj, 44 vjeç, banues në Tiranë. Mykajt iu sekuestruan 1 kg e 32 gram me lëndë narkotike kokainë, 39 thika dhe 1 automjet.

44-vjeç u kap në flagrancë në rrugën “Azem Galica” Paskuqan. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas