Aktualitet

Emri/ I vihet flaka makinës së Oficerit të Policisë Gjyqësore në Prrenjas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 13/07/21 |
Opi Nion

Një makinë është djegur gjatë natës në fshatin Karkavec në Prrenjas.

Abc news raporton se makina e djegur është në pronësi të Pëllumb Radiçit, oficer i Policisë Gjyqësore në postën policore të Prrenjasit.

Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së oficerit, ku ishte e parkuar edhe makina.

Paraprakisht dyshohet për zjarrvënie është e qëllimshme për shkak të detyrës.

Sakaq, policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të saj./Opinion.al

Pas