Kronikë

EMRI/ Humb kontrollin e traktorit, ndërron jetë 61-vjeçari në Gramsh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:39 - 17/05/21 |
Opi Nion

Një 61-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në pasi ka humbur kontrollin e trakorit me të cilin po udhëtonte.

Bëhet me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gramsh. Ndërkohë që viktima është identifikuar si Feruzan Zeneli.

Gjithashtu njoftohet se 61-vjeçari sapo kishte rregulluar mjetin tip ‘Traktor’ dhe ka humbur kontrollin duke humbur jetën./Opinion.al

Pas