Kronikë

Emri/ Ekzekutohet me armë zjarri ish-polici në Laç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:04 - 01/11/21 |
Opi Nion

Një person është ekzekutuar mëngjesin e sotëm rreth orës 07:23 në afërsi të një banke në Laç.

Mësohet se  i vrarë me armë zjarri mbeti Xhelal Reçi, ish-polic.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet me qëllim zbardhjen e ngjarjes.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur grupe të FNSH-së  që kanë rrethuar zonën, si dhe janë ngritur pika kontrolli, me qëllim kapjen e autorit.

Pas