Kronikë

EMRI/ E dënuar me 3 vite burg për mashtrim, arrestohet 32-vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:25 - 27/05/21 |
Opi Nion

Është ndaluar ditën e sotme nga Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar, Marida Shehi., 32 vjeçe.

Bëhet me dije nga njoftimi zyrtar i policisë, se më herët Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë,  e ka dënuar me 3 vite burg këtë shtetase.

32-vjeçarja është dënuar për veprën penale “Mashtrimi”./Opinion.al

Pas