Kronikë

Emri/ Dhunoi dhe abuzoi seksualisht me ish të dashurën, pranga të riut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 11/01/21 |
Opi Nion

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka dhunuar ish të dashurën e tij si edhe ka kryer marrëdhënie seksuale kundër dëshirës së saj.

Mësohet se i arrestuari është identifikuar si  Ledjon Spahiu me origjinë nga Peshkopia, i cili mban dhe identitetin Besmir Kurtdeda.

Sipas “News 24”, 30-vjeçari ka shkuar paraditen e djeshmen banesën e ish-të dashurës, O.M 20 vjeç dhe e ka dhunuar atë fizikisht.

Më pas ai ka abuzuar seksualisht me të renë. Pas dhunës, 20-vjeçarja ka bërë denoncimin në Polici dhe ka marrë urdhër mbrojtje./ Opinion.al

Pas